bg-about-us

Sağlıklı Yaşam için Kendini Motive Et

Yıldırım Spor Salonu, uzman fitness antrenörleri, profesyonel personeli, ferah çalışma salonu, ,ile üyelerini evlerinde hissettirecek sıcak ve samimi bir ortamda form tutmalarını sağlamayı hedefleyen avrupa yakasının akla ilk gelen fspor merkezlerinden biridir. Hijyen ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu Yıldırım Spor Salonun da sporla ilgili aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Spor bilincini dünden alıp yarınlara taşımayı hedefleyen Yıldırım Spor Salonu ailesine katılıp ve bu ailenin şanslı bireylerinden biri olup sağlıklı yarınlara ilk adımı atabilirsiniz… Uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam eden salonumuzu daha yakından tanımak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SPOR ÇALIŞMALARIMIZ 1980 YILINDAN BERİ FATİH’TE SPOR FAALİYETLERİNİ BAŞARI İLE SÜRDÜREN BRANŞINDA TAM BİR UZMAN EĞİTİCİ BİLGİSİNE VE YETKİSİNE SAHİP ANTRENÖR “CELAL YILDIRIM” NEZARETİNDE YAPILMAKTADIR . SPOR SAĞLIK İÇİN SAĞLIKLI BİR ORTAMDA VE BİLİNÇLİ ÇALIŞTIRICILAR NEZARETİNDE YAPILMALIDIR.YAPILMALIDIR.

Cardio Zamanı

Sıra bekleme derdi olmadan cardio ekipmanlarının tamamında TV izleyip radyo dinlerken kilo kaybedip stres atabileceğiniz, aynı zamanda kalp ve dolaşım sisteminizi güçlendirerek kondisyon arttırabileceğiniz alternatif programlar...

Spinning Zamanı

Spinning kapalı alan bisikletçiliği (indoor cycling) olarak özetlenebilir. Bir ultra dayanıklılık bisikletçisi olan Jonathan “Johnny G” Goldberg tarafından bulunmuştur. Johnny G, Spinning bisikletlerinin gerçek yol koşullarına ve direncine yakın yapıda dizayn edilmesi ile işe başlamıştır. Kondisyon, ritim duygusu ve dayanıklılığı muazzam derecede geliştirir.

Fiziksel Gelişim

Uygulayacağınız egzersiz programları sayesinde kilo almanız artık mümkün ! Eğitmenlerimizin hazırladığı diyet ve egzersiz programları ile daha iyi bir görünüme sahip olabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen spora başlamak.

Image background
Loading...